Tagok, támogatók 2004-2012

People active in some SoL Hu related projects, but do not pay membership fee

Agota Ruzsa,
Judit Szentirmai, szentirmaijudit@yahoo.co.uk
Jozo Vesko
Katalin Czippan, czippank@vnet.hu
Klara Hajnal, TszF board member hajnalklarissa@gmail.com
Bea Kormos, kormos.bea@matadoor.hu
Mischa Oliver Altmann, moaltmann@gmail.com
Judit Albert, TszF financial comittee, judit.albert@gmail.com
Tibor Kiss, Kisst@ktk.pte.hu
Virag Suhajda, svirag@gmail.com
Hajnalka Szarvas
Maria, Jobbagy
Melinda Varfi
Nora Hegyi
Tamas, Varga,
Zoltan Geczi
Peter Balogh
Laszlo Karas
Erika Karman

Eszter, Kethelyi

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.